Відкритий Чемпіонат Запорізької області з карате 4.11.2018

№з/п Категорія I II III
4 KUMITE FEMALE 6-7 YEARS 22+ KG Гуторова Софія Литвинова Дарья
5 KATA MALE 6-7 YEARS Дубинец Влад (Дзаншин) Шляпак Владимир (Дзаншин)

Свидлер Арсений (Дзаншин)

6 KUMITE MALE 6-7 YEARS PHANTOM Шурпан Влад (Дзаншин) Куценко Давид

(Дзаншин)

7 KUMITE MALE 6-7 YEARS -24 KG Дубинец Влад Тутук Максим (Дзаншин) Шурпан Влад (Дзаншин)

Фурса Іван (Дзаншин)

8 KUMITE MALE 6-7 YEARS 24+ KG Шолойко Филипп (Дзаншин) Свидлер Арсеній (Дзаншин)

Грищенко Евгений (Дзаншин)

9 KATA FEMALE 8-9 YEARS Мирошниченко Арина

(Дзаншин)

12 KATA MALE 8-9 YEARS Ищенко павел (Дзаншин)

Толстой Данил (Дзаншин)

13 KUMITE MALE 8 YEARS -27 KG Корольов Илья (Хігаши)

Бородіч Егор(Дзаншин)

14 KUMITE MALE 8 YEARS -30 KG Зиненко марк (Дзаншин)
17 KUMITE MALE 9 YEARS -33 KG Виниченко Давид
18 KUMITE MALE 9 YEARS 33+ KG Вертипорох Влад (Дзаншин)
19 KATA FEMALE 10-11 YEARS Псел Марія
20 KUMITE FEMALE 10-11 YEARS -33 KG Псел Марія
23 KATA MALE 10-11 YEARS Параконный Егор Кузьминов Макар (Дзаншин) Шкреба Влад (Дзаншин)
24 KUMITE MALE 10-11 YEARS -30 KG Ведерников Егор (Дзаншин)
25 KUMITE MALE 10-11 YEARS -34 KG Новиков Дмитрий (Дзаншин)

Шкреба Влад (Дзаншин)

26 KUMITE MALE 10-11 YEARS -39 KG Параконный Егор

(Дзаншин)

Кузьминов Макар (Дзаншин)
29 KATA FEMALE 12-13 YEARS Букіна Ганна (Дзаншин)

Алексова Елізавета

(Дзаншин)

31 KUMITE FEMALE 12-13 YEARS 50+ KG Букіна Ганна (Дзаншин)

 

Алексова Елізавета

(Дзаншин)

32 KATA MALE 12-13 YEARS Олейник Артем (Дзаншин) Кузьминов Макар (Дзаншин)
33 KUMITE MALE 12-13 YEARS -37 KG Параконный Егор (Дзаншин) Олейник Артем (Дзаншин) Решетилов Максим

(Дзаншин)

34 KUMITE MALE 12-13 YEARS -42 KG Кузьминов Макар (Дзаншин)
35 KUMITE MALE 12-13 YEARS -48 KG Полянский Влад (Дзаншин)
36 KUMITE MALE 12-13 YEARS -55 KG Григорьев Александр (Дзаншин)
39 KATA MALE CADETS Приходько Роман (Дзаншин) Олейник Богдан (Дзаншин) Лемиш Анатолий (Дзаншин)
40 KUMITE MALE CADETS -52 KG Приходько Роман (Дзаншин) Олейник Богдан (Дзаншин)
41
42 KUMITE MALE CADETS -63 KG Лемиш Анатолій (Дзаншин)
45 KATA FEMALE JUNIORS+ SENIORS Саламатіна Марія (Дзаншин)
46
47 KUMITE FEMALE JUNIORS 59+ KG Саламатіна Марія (Дзаншин)
49 KUMITE MALE JUNIORS 76+ KG Губа Нікіта (Дзаншин)
50 KUMITE FEMALE SENIORS -61 KG

 

Никишева Наталья

(Дзаншин)

Иванова Альона

(Дзаншин)

51 KATA MALE JUNIORS+ SENIORS Мартінович Олег (Дзаншин)
52
53 KUMITE MALE SENIORS -75 KG Беляев Дмитрий (Дзаншин)

Отправить ответ

Пожалуйста, авторизуйтесь чтобы добавить комментарий.
  Подписаться  
Уведомление о